Võida suvine nädalavahetus Lexus RX-iga

Oma Lexuse hooldustööd tasub alati teha Lexus Tallinnas, Lexuse spetsialistide juures. Nüüd on selleks veel üks eriline põhjus! Kui tood oma Lexuse hooldusesse juunis, juulis või augustis, osaled vastava kuu loosis. Iga kuu loosime välja ühe võitja, kelle auhinnaks on nädalavahetus uue Lexus RX-i või mõne teise Sulle sobiva Lexuse mudeliga.

 

Kampaania kestab 01.06.–31.08.2024.

 

Kampaania reeglid:

1. KORRALDAJA

1.1  Kampaania „VÕIDA SUVINE NÄDALAVAHETUS LEXUS RX-IGA!“ korraldaja on Unelmauto AS, registreerimisnumber 11284940, asukoht Peterburi tee 1, 11415 Tallinn, tel 619 0000, edaspidi Lexus Tallinn.

 

2. KAMPAANIAPERIOOD

2.1  Kampaania toimub perioodil 01.06.–31.08.2024.

 

3. OSALEMISE TINGIMUSED

3.1  Kampaanias võivad osaleda nii füüsilised kui ka juriidilised isikud.

3.2  Kampaanias osalevad kõik Lexuse autod, millele tehakse kampaaniaperioodi jooksul (juunis, juulis või augustis) korraline hooldus. Kui hoolduses käiakse näiteks juunikuu jooksul, siis saab osaleda ainult juunikuu loosis.

 

4. AUHIND

4.1  Kampaania auhinnaks on nädalavahetus uue Lexus RX-i või mõne teise sobiva mudeliga, mis on olemas meie demoautode valikus.

 

5. AUHINNA JAGAMISE KORD

5.1  Kampaaniaperioodil loositakse igas kuus välja üks võitja, kes on vastava kuu jooksul lasknud oma Lexusele teha korralise hoolduse.

5.2  Auhinnad loositakse välja kuupäevadel 02.07.2024, 06.08.2024 ja 03.09.2024.

5.3  Auhinna võitjaga võetakse ühendust hiljemalt kolme (3) tööpäeva jooksul pärast loosimist. 

5.4  Kui viie (5) tööpäeva jooksul ei ole Lexus Tallinna klienditeenindusel õnnestunud võitjaga meili või telefoni teel kontakti saada, on Lexus Tallinnal õigus auhind uuesti välja loosida.

5.5  Auhinna peab ära kasutama 2024. aasta jooksul.

5.6  Auhinda ei asendata teist liiki auhindadega, ei anta välja rahas ega saa edasi anda kolmandatele isikutele.

 

6. MUUD SÄTTED

6.1  Kampaanias osalemisega on osaleja nõus sellega, et korraldaja töötleb tema isiklikke andmeid kampaaniaga seotud eesmärkidel, kaasa arvatud osaleja identiteedi kontrollimiseks ja osalejaga ühenduse võtmiseks.

6.2  Kõik kulud, mis kampaanias osalejal kampaanias osalemise ja võidu kättesaamisega seoses tekivad, kannab kampaanias osaleja.

6.3  Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhinna väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel.

6.4  Korraldaja ei vastuta võitjale ja/või võidu kasutajatele ja/või kolmandatele isikutele võitude kasutamisega seoses tekkida võivate võimalike kahjude eest.

6.5  Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kuni 10.09.2024 kirjalikult korraldaja meiliaadressile hooldus@lexustallinn.ee märgusõnaga „VÕIDA SUVINE NÄDALAVAHETUS LEXUS RX-IGA!“.

Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Esita kahjuteade
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Jälgi meie tegemisi:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Esita kahjuteade
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt