Lexus Tallinn
Lexus
KUTSUME SIND TASUTA SUVEKONTROLLI

Suvi hakkab kätte jõudma ja koos sellega nii puhkused kui ka pikad suvesõidud. Et saaksid Eestimaa suve täies meelerahus nautida, tule esmalt oma Lexusega tasuta suvekontrolli.

Vaatame üle kõigi vedelike tasemed, salongiõhufiltri, rehvirõhu ja -mustri sügavuse. Lisaks teeme ka visuaalse kontrolli, et veenduda Su Lexuse täielikus korrasolekus. Kui Sinu Lexus on vähemalt 7-aastane, on Sulle kõik hooldus- ja remonditööd ning Lexuse originaalosad 20% soodsamad.

Pakkumine kehtib kuni 31.08.2024.

Broneeri suvekontroll

Lisainfo saamiseks kirjuta hooldus@lexustallinn.ee

Lexus
VÕIDA SUVINE NÄDALAVAHETUS LEXUS RX-IGA

Oma Lexuse hooldustööd tasub alati teha Lexus Tallinnas, Lexuse spetsialistide juures. Nüüd on selleks veel üks eriline põhjus! Kui tood oma Lexuse hooldusesse juunis, juulis või augustis, osaled vastava kuu loosis. Iga kuu loosime välja ühe võitja, kelle auhinnaks on nädalavahetus uue Lexus RX-i või mõne teise Sulle sobiva Lexuse mudeliga.

Kampaania kestab 01.06.–31.08.2024.

Broneeri hooldus

Lisainfot vaata https://www.lexustallinn.ee/rx-suvi või kirjuta hooldus@lexustallinn.ee

Lexus
SISUSTA SUVEKONTROLLI AEG SISUKALT

Sel ajal, kui Sinu Lexus on meie spetsialistide hoole all, saad Sina salongi puhkealal segamatult oma tööasjadega tegeleda, ajalehti lugeda ja kohvi nautida. Loomulikult on Sul võimalus teha ka lähemat tutvust meie värske mudelivalikuga ja teha proovisõitu nii Lexus LBX-i, UX-i kui ka teiste mudelitega.

Tutvu mudelivalikuga
Lexus
HOOLDUS- JA TEENINDUSTÖÖD LEXUS LINK+ RAKENDUSES

Lexus Link+ rakendus muudab meie omotenashi-teeninduskogemuse Sinu jaoks veelgi mugavamaks. Kui soovid tulla oma Lexusega hooldusesse, rehvivahetusse või suvekontrolli, siis piisab sellest, kui avad Lexus Link+ rakenduse, valid sobivaima aja ja teeninduse asukoha ning märgid kõik soovitud tööd või teenused. Lisaks tuletab rakendus Sulle ise meelde, kui broneeringu aeg hakkab kätte jõudma.

Laadi rakendus alla
 
OLE MEIEGA ÜHENDUSES
 
Facebook   Instagram
 
 

LEXUS TALLINN
Peterburi tee 1, Tallinn
Tel 619 0000 | www.lexustallinn.ee

 
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Esita kahjuteade
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Jälgi meie tegemisi:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Esita kahjuteade
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt