на русском языке

Hea Lexuse klient!

Väärtustame igat oma klienti, soovides pakkuda turvalist keskkonda ja parimat klienditeenindust.  Paraku COVID-19 viirusepuhanguga kaasnev eriolukord Eestis ja mujal maailmas, on mõjutanud tugevasti meie igapäevast ärikeskkonda ning kaasa toonud  segase aja. Meie igapäevaelu ja harjumused on sattunud tugeva löögi alla ning me kõik peame tekkinud raskustega üheskoos kohanema.

 

Üldtingimused

Hetkel jätkab Lexus Tallinn tööd peaaegu tavapärases töörütmis, oleme avatud tööpäevadel 8.00 kuni 18.00, kuid erinevalt tavapärasest oleme laupäeval suletud.

 

Järgime igapäevatöös rangelt kõiki ametlikke hügieenireegleid, et maksimaalselt tagada meie klientide ja töötajate tervis ning turvalisus. Kliendialades on olemas desinfitseerivad käte puhastusvahendid. Ümber on kujundanud ka kliendialad – kõikidele teeninduslettidele on paigaldatud eraldav klaas ning üleval on erinevad teavitused ja märgistused, et lihtsustada inimestel kahemeetrise vahe hoidmist.

 

Meie töötajad ei tule haigestununa või nakatununa tööle, ning loomulikult hoiame igapäevasel suhtlusel vestluspartneritega nõutud distantsi. Meeskonnaliikmed, kellel on võimalus täita tööülesandeid distantsilt, on kodukontoris ning kohtumised viiakse läbi videosilla vahendusel.

 

Kontakti võtmise võimalused:

Telefonil +372 619 0000 või info@lexustallinn.ee.

 

Müügisaalis olevaid sõidukeid desinfitseeritakse pärast iga klienti, kes on auto vastu huvi tundnud ja seda puudutanud. Müügisaali lubatud kliendid peavad müügisaalis olevatesse sõidukitesse pääsemiseks esitama sellekohase soovi, et vältida järelevalveta viibimist sõidukites ning välistada selle tõttu kontaktpindade desinfitseerimata jätmist.

 

Kõik meie pakutavad rendi- ja proovisõiduautod läbivad põhjaliku desinfitseerimise igakordsel tagastusel. Lisaks desinfitseerime autovõtmeid.

 

Käitume vastutustundlikult, et aidata kaasa viiruse leviku aeglustumisele ning kaitsta iseennast, oma lähedasi ja kliente.

 

Jätkuvalt kasutame teeninduses  lisaks istmekattele ka rooli ja käigukangi ühekordseid katteid ning põrandakaitset. Desinfitseerime hoolikat sõiduki salongi, võtmed ja käepidemed sõiduki vastuvõtmisel ning meie tehnikud kasutavad ühekordseid kindaid ja teisi kaitsevahendeid.  Sõiduki sisse- ja väljasõidutamiseks kasutame vaid üht isikut.

 

Autode üleandmisel arvestame klientide soovidega ja oleme selle kohapealt alati olnud paindlikud. Meil on võimalus loovutada võtmeid  kontaktivabalt, samuti võime ise auto kliendile koju viia eelnevalt kokkulepitud tingimustel.

 

Anname endast parima, et kõik meie teenused oleksid meie klientidele kättesaadavad ka praeguses hädaolukorras ning innustame veelkord kõiki võtma ühendust telefoni või e-kirja teel.

 

Suur tänu mõistva suhtumise eest tänases keerulises situatsioonis ning jäägem terveks!

 

Lexus Tallinn

31. märts 2020

Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Jälgi meie tegemisi:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...