LS

TEEDRAJAV VÕIMAS LUKSUSSEDAAN

Mitte miski ei sarnane LS-i sedaaniga; see on inseneritöö, mugavuse ja luksuse võrratu meistriteos.

Piisab vaid ühest pilguheitest Lexus LS 500h efektsele kupeed meenutavale profiilile ja kohe saab selgeks, et tegemist pole tavalise autoga. Uuenduslik hübriidmootoriga esindussedaan tekitab Sinus erilise tunde iga kord, kui sellega sõidad. Ükskõik kui ärev maailm väljaspool autot ka poleks, oled Sina luksusliku LS-i embuses ja Sind kaitseb meie uusim Lexus Safety System+. Olulised juhtelemendid paiknevad nii, et need ei viiks Sinu tähelepanu teelt kõrvale.

Hind alates: 116 200 €

TUTVU LS-IGA

Uhiuus viienda põlvkonna Lexuse lipulaev, mis on viie aasta pikkuse loometöö tulemus, muudab luksussedaani täiesti uueks kunstivormiks. Meie disainerid on alati nihutanud piire, ent uue LS-i tehnoloogia puhul on neid avardatud veelgi rohkem. Põhjalikult ümber kujundatud mudel pakub suurepärast juhitavust ja meeliülendavaid sõiduomadusi, ent keeldub tegemast järeleandmisi mugavuses ja luksuses.

 

Komplekteeri oma LS

 

  • Takumi’de valmistatud sõitjateruum

  • Tõeline omotenashi tervitus

  • Ohutussüsteem Lexus Safety System+

  • 28 suunas reguleeritavad shiatsu-massaaži funktsiooniga istmed

  • Mark Levinson®-i Surround Soundi helisüsteem

  • Hübriidtehnoloogia

PROOVI LS-i

Peale pilkupüüdva dünaamilise välimuse paistab LS silma ka suurepäraste juhile orienteeritud sõiduomadustega. Tänu uutele ja täiustatud seadmetele ja funktsioonidele pakub see võimas luksussedaan erksaid sõiduomadusi ning ülimat mugavust ja viimistletust.

SÕITJATERUUM

ESIKLAASINÄIDIK

ESIKLAASINÄIDIK

LS-i värviline kõrglahutusega esiklaasinäidik, mis kasutab esialgu hävituslennukitele välja töötatud tehnoloogiat, on paigutatud diskreetselt otse juhi vaatevälja ja kuvab olulisemad andmed esiklaasile. See maailma suurim 24-tolline näidik loob nii selge ja terava pildi, et andmete vaatamine pole mingi probleem, isegi väga eredas päikesevalguses.

PUUTEPADI

PUUTEPADI

LS-is on 12,3-tolline ekraan, mida juhitakse puutepadja või häälkäskluste abil. Puutepadjaga juhtseade on loodud pakkuma sulle nutitelefoni intuitiivset tunnetust ja suhtlust.

S-FLOW’ KLIIMASEADE

S-FLOW’ KLIIMASEADE

S-Flow’ kliimaseade reguleerib nutikalt Lexuse salongi temperatuuri, tagades sinu mugavuse huvides optimaalse keskkonna ja tasakaalustades samal ajal kütusekulu. Näiteks suudab see kindlaks teha, mitu istet on hõivatud, ja reguleerida kliimaseadmeid selle järgi, luues alati meeldiva keskkonna.

ESMAKLASSILINE LIGIPÄÄS

ESMAKLASSILINE LIGIPÄÄS

Meie esmaklassilise ligipääsu süsteem tõstab juhiistme automaatselt üles, et lihtsustada autosse sisenemist ja sealt väljumist. Samuti suudab lisasüsteem sisenemisel langetada istmete külgtuge ning kui istud oma kohal, naaseb see automaatselt reite toetamiseks tavaasendisse.

OPTITRONI NÄIDIKUD

OPTITRONI NÄIDIKUD

Meie Optitroni näidikud edastavad reaalajas andmeid armatuurlaual olevale 8-tollisele LCD-ekraanile, kus kuvatakse autosse sisenemisel ja selle käivitamisel stiilseid animatsioone, mis näitavad värskemat teavet sinu sõidu ja Lexuse kohta.

MARK LEVINSON® SURROUND SOUNDI HELISÜSTEEM

MARK LEVINSON® SURROUND SOUNDI HELISÜSTEEM

23 kõlariga 3D Mark Levinson Reference Surroundi helisüsteemi häälestamisel on lähtutud LS-i sõitjateruumi akustilistest omadustest ning 7.1 kanaliga digitaalne süsteem pakub uskumatult kõrgetasemelist heli nagu parim kodukinosüsteem.

LEXUSE ESMAKLASSILINE NAVIGATSIOONISÜSTEEM

LEXUSE ESMAKLASSILINE NAVIGATSIOONISÜSTEEM

Eriti suurt kõrglahutusega 10,3-tollist keskset ekraani saab juhtida häälkäskluste või Remote Touchi juhtseadisega puutepadja abil, mida on sama lihtne kasutada nagu nutitelefoni või tahvelarvutit. Selle ekraani poolitamise võimalus lubab korraga pääseda ligi erinevale teabele, nt Lexuse esmaklassilisele navigatsioonisüsteemile ja ilmaandmetele.

NAHKKATTE VÕI NAHKKATTE JA PUIDUIMITATSIOONIDEGA ROOL

NAHKKATTE VÕI NAHKKATTE JA PUIDUIMITATSIOONIDEGA ROOL

Meie kolme kodara ja nahkkattega rool istub kätte nagu valatult ja sellel on olemas isegi soojendus külmemateks hommikutundideks. Samal ajal on meie alternatiivsel variandil ühendatud ehtne nahk ja kaunid puiduimitatsiooniga iluliistud, pakkudes sinu sõrmedele meelelist naudingut.

REGULEERITAVAD JA MASSEERIVAD ESIISTMED

REGULEERITAVAD JA MASSEERIVAD ESIISTMED

Esiistmeid, mis kasutavad elektrimootorite ja pneumaatika keerulist kombinatsiooni, saab reguleerida kuni 28 asendisse, nii on tagatud täiuslikult mugav sõit. Samuti pakub LS massaažifunktsiooni koos viie programmiga, mis on välja töötatud shiatsu-massaaži eksperdiga konsulteerides.

JUHILE ORIENTEERITUD SALONG

JUHILE ORIENTEERITUD SALONG

Juhile orienteeritud salong on madal ja kutsuv, tagades ideaalse nähtavuse ees laiuvale teele ja tõeliselt nauditava sõiduelamuse.

 

Ekraanid on asetatud sinu vaatevälja lähedale ja sageli kasutatavad funktsioonid, nt sõidurežiimi valikulüliti, on koondatud rooli ümbrusse, tagades sulle sujuva ja pideva kontrolli oma Lexuse üle.

ART WOOD ORGANICU MUSTRIGA ILULIISTUD

ART WOOD ORGANICU MUSTRIGA ILULIISTUD

Lõõmavast tulest inspiratsiooni saanud Art Wood Organicu iluliistud on rohkem kui aastapikkuse töö tulemus. Puidu kihiti asetamise ja puusüü erksuse suurendamiseks loomuliku läikekihi pealekandmise teel luuakse mulje võbelevatest leekidest.

 

Puit on saadud loodushoidlikult ja vastutustundlikult Kagu-Aasiast pärit kauripuust (Agathis). Õhukesed vineertahvlid virnastatakse mitmesse kihti ja seejärel lõikavad takumi’d need ülimalt täpselt lõpliku mustri saamiseks külgkiudu. Selle protsessi käigus tekkivad pilkupüüdvad kaared ja julged kontrastid tähistavad Lexuse uut käsitusviisi. See tõmbab eeskätt nende inimeste tähelepanu, kes väärtustavad erakordset kvaliteeti ja tulevikku suunatud kujundust.

KUNI 12 TURVAPATJA

KUNI 12 TURVAPATJA

LS-i standardvarustuses on kümme ja elektrilise tagaistme korral kuni 12 turvapatja. Kokkupõrkel tekib kõrvalistuja turvapadja keskele lohk, et kaitsta õrnu piirkondi nagu nina ja suu.

TAGUMISED PÄIKESESIRMID

TAGUMISED PÄIKESESIRMID

Palava ilma korral sõitjate mugavuse suurendamiseks lisa tagaaknale elektriline päikesesirm. See katab kogu tagaosa, võimaldades sõitjatel varjutada tagaakent, tagumisi külgaknaid ja tagumist kolmnurkakent.

MEELELAHUTUSKESKUS TAGAISTMETEL

MEELELAHUTUSKESKUS TAGAISTMETEL

Tagaistmete meelelahutuskeskus pakub suurepärast videoelamust 11,6-tollisel LCD-ekraanil, võimaldades taasesitust Blu-ray™ plaadilt, SD-kaardilt ja WiFi kaudu. Käetoed on varustatud kõrvaklapipistikute ja HDMI-pordiga, nii saavad sõitjad oma meelt lahutada ning sina saad rahulikult sõita.

REGULEERITAVAD JA MASSEERIVAD TAGAISTMED KOOS JALATOEGA

REGULEERITAVAD JA MASSEERIVAD TAGAISTMED KOOS JALATOEGA

Saad valida LS-ile puhkesüsteemi ja jalatoega elektrilise istme, võimaldades sõitjatel nautida ruumikust. Tänu 22 suunas reguleerimise ja shiatsu-massaaži võimalusele saavad sõitjad valida istme optimaalse kaldenurga ja mugavustaseme.

MITMEFUNKTSIOONILINE TAGAPANEEL

MITMEFUNKTSIOONILINE TAGAPANEEL

Puutepaneeliga tagumine ekraan võimaldab sõitjatel konfigureerida kliimaseadme seadistusi, reguleerida helisüsteemi, juhtida tagaistmete meelelahutuskeskust ja kasutada tagumist päikesesirmi vaid paari toksamise abil.

NAHKISTMED

NAHKISTMED

Istmetele, mis on suurepärane näide takumi meistritööst, pakutakse kolme sorti nahka: naturaalnahk, eksklusiivne naturaalnahk ja L-aniliinnahk. Vaid 1% parimatest hoolikalt valitud nahkadest vastab L-aniliinnaha kvaliteedistandarditele ning need läbivad erilise parkimisprotsessi maksimaalse pehmuse ja erakordse ilu tagamiseks.

VÄLIMUS

KOLME LED-LAMBIGA ESITULED

KOLME LED-LAMBIGA ESITULED

LS-i elegantsed esituled koosnevad kolmest ülipisikesest LED-moodulist, mis jaotavad valgusvihku suurepäraselt. Esituled on varustatud järjestikuste suunatuledega ja nende juurde kuuluvad erinevateks ilmastikuoludeks mõeldud tuled, mis aitavad tagada hea vaatevälja isegi udu korral.

KATUSELUUK

KATUSELUUK

Elektriline kallutatav ja avatav klaasist katuseluuk loob vabadusetunde ning muudab LS-i salongi avaramaks ja valgemaks.

ILUVÕRE

ILUVÕRE

Tõstsime LS-i võimsa luksussedaani esiosa esile Lexuse legendaarse iluvõre uue julge teostusega. Meie takumi eksperdid, kellel on silma täiuslikkuse jaoks, töötasid selle pilkupüüdva ja dekoratiivse võrgukujunduse välja mitme kuu jooksul keeruka arvutimodelleerimise abil.

OHUTUSSÜSTEEM LEXUS SAFETY SYSTEM+ A

OHUTUSSÜSTEEM LEXUS SAFETY SYSTEM+ A

Selleks et tagada veelgi parem kaitse, pakub ohutussüsteem Lexus Safety System+ A uusi funktsioone lisaks ohutussüsteemi Lexus Safety System+ funktsioonidele, sealhulgas täiustatud kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäijate tuvastamise funktsiooni ja aktiivse roolimisabiga, eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem ja Lexus CoDrive.

DÜNAAMILINE RADARIGA KIIRUSHOIDIK

DÜNAAMILINE RADARIGA KIIRUSHOIDIK

Pingevabama sõidu huvides hoiab dünaamiline radariga kiirushoidik LS-i ja eesliikuva sõiduki vahel kindlaksmääratud pikivahet, isegi kui selle sõiduki kiirus vaheldub. Roolile on paigutatud lülitid, mis võimaldavad juhtida süsteemi ilma käsi roolilt tõstmata.

TÄIUSTATUD SÕIDURAJAL PÜSIMISE ABISÜSTEEM

TÄIUSTATUD SÕIDURAJAL PÜSIMISE ABISÜSTEEM

Täiustatud sõidurajal püsimise abisüsteem (A-LKA) jälgib esiklaasil oleva kaamera abil sinu asendit sõidurajal. Kui hakkad sõidurajalt välja kalduma, aktiveerib A-LKA hoiatusmärguande ning korrigeerib veidi rooli.

KOHANDUVATE KAUGTULEDE SÜSTEEM

KOHANDUVATE KAUGTULEDE SÜSTEEM

Pimedal ajal tuvastab maailmas esimene omataoline kohanduvate kaugtulede süsteem vastutulevad sõidukid ja lülitab kaugtuled ümber, vähendades teiste juhtide kogemata pimestamise võimalust ja lastes sul keskenduda teele.

TAGANT RISTSUUNAS LÄHENEVA SÕIDUKI HOIATUS JA PIDURDAMINE

TAGANT RISTSUUNAS LÄHENEVA SÕIDUKI HOIATUS JA PIDURDAMINE

Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem tuvastab tagurdamisel sõiduki ümbrusse jäävad takistused, sõidukid ja jalakäijad. Vajaduse korral aktiveerib süsteem kesksel ekraanil ja küljepeeglitel ohutuled ning helisignaali. See rakendab kokkupõrke vältimiseks isegi veojõukontrolli ja pidurduskontrolli.

PIMEALA MONITOR

PIMEALA MONITOR

LS-i tagumisele kaitserauale paigaldatud radarseadmed tuvastavad sõidukid, mis sisenevad kõrvalrajalt küljepeeglitest nähtamatule alale. Kui annad sõiduraja vahetusest suunatulega märku ja pimealale siseneb sõiduk, teavitab sind sellest küljepeeglil süttiv ohutuli.

TAGUMISED LED-LIITTULED

TAGUMISED LED-LIITTULED

LS-i tagumised LED-liittuled annavad autole hetkega äratuntava iseloomuliku valguse koos kristallisarnase pilkupüüdva valgusefektiga.

KÄTE ABITA KASUTATAV ELEKTRILINE PAKIRUUMILUUK

KÄTE ABITA KASUTATAV ELEKTRILINE PAKIRUUMILUUK

Peale- ja mahalaadimise hõlbustamiseks pakutakse LS-ile ka käte abita kasutatavat elektrilist pakiruumiluuki. Kui nutivõti on kaasas, saab seda hõlpsalt avada ja sulgeda jalaga põrkeraua all oleva anduri käivitamise teel.

20-TOLLISED SEPISTATUD VALUVELJED

20-TOLLISED SEPISTATUD VALUVELJED

Lisavarustusse kuuluvate valuvelgede pind on täielikult poleeritud ja kümne kodaraga kujundus väljendab auto sportlikkust, aidates samal ajal vähendada selle kaalu.

ESIKLAASINÄIDIK

LS-i värviline kõrglahutusega esiklaasinäidik, mis kasutab esialgu hävituslennukitele välja töötatud tehnoloogiat, on paigutatud diskreetselt otse juhi vaatevälja ja kuvab olulisemad andmed esiklaasile. See maailma suurim 24-tolline näidik loob nii selge ja terava pildi, et andmete vaatamine pole mingi probleem, isegi väga eredas päikesevalguses.

PUUTEPADI

LS-is on 12,3-tolline ekraan, mida juhitakse puutepadja või häälkäskluste abil. Puutepadjaga juhtseade on loodud pakkuma sulle nutitelefoni intuitiivset tunnetust ja suhtlust.

S-FLOW’ KLIIMASEADE

S-Flow’ kliimaseade reguleerib nutikalt Lexuse salongi temperatuuri, tagades sinu mugavuse huvides optimaalse keskkonna ja tasakaalustades samal ajal kütusekulu. Näiteks suudab see kindlaks teha, mitu istet on hõivatud, ja reguleerida kliimaseadmeid selle järgi, luues alati meeldiva keskkonna.

ESMAKLASSILINE LIGIPÄÄS

Meie esmaklassilise ligipääsu süsteem tõstab juhiistme automaatselt üles, et lihtsustada autosse sisenemist ja sealt väljumist. Samuti suudab lisasüsteem sisenemisel langetada istmete külgtuge ning kui istud oma kohal, naaseb see automaatselt reite toetamiseks tavaasendisse.

OPTITRONI NÄIDIKUD

Meie Optitroni näidikud edastavad reaalajas andmeid armatuurlaual olevale 8-tollisele LCD-ekraanile, kus kuvatakse autosse sisenemisel ja selle käivitamisel stiilseid animatsioone, mis näitavad värskemat teavet sinu sõidu ja Lexuse kohta.

MARK LEVINSON® SURROUND SOUNDI HELISÜSTEEM

23 kõlariga 3D Mark Levinson Reference Surroundi helisüsteemi häälestamisel on lähtutud LS-i sõitjateruumi akustilistest omadustest ning 7.1 kanaliga digitaalne süsteem pakub uskumatult kõrgetasemelist heli nagu parim kodukinosüsteem.

LEXUSE ESMAKLASSILINE NAVIGATSIOONISÜSTEEM

Eriti suurt kõrglahutusega 10,3-tollist keskset ekraani saab juhtida häälkäskluste või Remote Touchi juhtseadisega puutepadja abil, mida on sama lihtne kasutada nagu nutitelefoni või tahvelarvutit. Selle ekraani poolitamise võimalus lubab korraga pääseda ligi erinevale teabele, nt Lexuse esmaklassilisele navigatsioonisüsteemile ja ilmaandmetele.

NAHKKATTE VÕI NAHKKATTE JA PUIDUIMITATSIOONIDEGA ROOL

Meie kolme kodara ja nahkkattega rool istub kätte nagu valatult ja sellel on olemas isegi soojendus külmemateks hommikutundideks. Samal ajal on meie alternatiivsel variandil ühendatud ehtne nahk ja kaunid puiduimitatsiooniga iluliistud, pakkudes sinu sõrmedele meelelist naudingut.

REGULEERITAVAD JA MASSEERIVAD ESIISTMED

Esiistmeid, mis kasutavad elektrimootorite ja pneumaatika keerulist kombinatsiooni, saab reguleerida kuni 28 asendisse, nii on tagatud täiuslikult mugav sõit. Samuti pakub LS massaažifunktsiooni koos viie programmiga, mis on välja töötatud shiatsu-massaaži eksperdiga konsulteerides.

JUHILE ORIENTEERITUD SALONG

Juhile orienteeritud salong on madal ja kutsuv, tagades ideaalse nähtavuse ees laiuvale teele ja tõeliselt nauditava sõiduelamuse.

 

Ekraanid on asetatud sinu vaatevälja lähedale ja sageli kasutatavad funktsioonid, nt sõidurežiimi valikulüliti, on koondatud rooli ümbrusse, tagades sulle sujuva ja pideva kontrolli oma Lexuse üle.

ART WOOD ORGANICU MUSTRIGA ILULIISTUD

Lõõmavast tulest inspiratsiooni saanud Art Wood Organicu iluliistud on rohkem kui aastapikkuse töö tulemus. Puidu kihiti asetamise ja puusüü erksuse suurendamiseks loomuliku läikekihi pealekandmise teel luuakse mulje võbelevatest leekidest.

 

Puit on saadud loodushoidlikult ja vastutustundlikult Kagu-Aasiast pärit kauripuust (Agathis). Õhukesed vineertahvlid virnastatakse mitmesse kihti ja seejärel lõikavad takumi’d need ülimalt täpselt lõpliku mustri saamiseks külgkiudu. Selle protsessi käigus tekkivad pilkupüüdvad kaared ja julged kontrastid tähistavad Lexuse uut käsitusviisi. See tõmbab eeskätt nende inimeste tähelepanu, kes väärtustavad erakordset kvaliteeti ja tulevikku suunatud kujundust.

KUNI 12 TURVAPATJA

LS-i standardvarustuses on kümme ja elektrilise tagaistme korral kuni 12 turvapatja. Kokkupõrkel tekib kõrvalistuja turvapadja keskele lohk, et kaitsta õrnu piirkondi nagu nina ja suu.

TAGUMISED PÄIKESESIRMID

Palava ilma korral sõitjate mugavuse suurendamiseks lisa tagaaknale elektriline päikesesirm. See katab kogu tagaosa, võimaldades sõitjatel varjutada tagaakent, tagumisi külgaknaid ja tagumist kolmnurkakent.

MEELELAHUTUSKESKUS TAGAISTMETEL

Tagaistmete meelelahutuskeskus pakub suurepärast videoelamust 11,6-tollisel LCD-ekraanil, võimaldades taasesitust Blu-ray™ plaadilt, SD-kaardilt ja WiFi kaudu. Käetoed on varustatud kõrvaklapipistikute ja HDMI-pordiga, nii saavad sõitjad oma meelt lahutada ning sina saad rahulikult sõita.

REGULEERITAVAD JA MASSEERIVAD TAGAISTMED KOOS JALATOEGA

Saad valida LS-ile puhkesüsteemi ja jalatoega elektrilise istme, võimaldades sõitjatel nautida ruumikust. Tänu 22 suunas reguleerimise ja shiatsu-massaaži võimalusele saavad sõitjad valida istme optimaalse kaldenurga ja mugavustaseme.

MITMEFUNKTSIOONILINE TAGAPANEEL

Puutepaneeliga tagumine ekraan võimaldab sõitjatel konfigureerida kliimaseadme seadistusi, reguleerida helisüsteemi, juhtida tagaistmete meelelahutuskeskust ja kasutada tagumist päikesesirmi vaid paari toksamise abil.

NAHKISTMED

Istmetele, mis on suurepärane näide takumi meistritööst, pakutakse kolme sorti nahka: naturaalnahk, eksklusiivne naturaalnahk ja L-aniliinnahk. Vaid 1% parimatest hoolikalt valitud nahkadest vastab L-aniliinnaha kvaliteedistandarditele ning need läbivad erilise parkimisprotsessi maksimaalse pehmuse ja erakordse ilu tagamiseks.

KOLME LED-LAMBIGA ESITULED

LS-i elegantsed esituled koosnevad kolmest ülipisikesest LED-moodulist, mis jaotavad valgusvihku suurepäraselt. Esituled on varustatud järjestikuste suunatuledega ja nende juurde kuuluvad erinevateks ilmastikuoludeks mõeldud tuled, mis aitavad tagada hea vaatevälja isegi udu korral.

KATUSELUUK

Elektriline kallutatav ja avatav klaasist katuseluuk loob vabadusetunde ning muudab LS-i salongi avaramaks ja valgemaks.

ILUVÕRE

Tõstsime LS-i võimsa luksussedaani esiosa esile Lexuse legendaarse iluvõre uue julge teostusega. Meie takumi eksperdid, kellel on silma täiuslikkuse jaoks, töötasid selle pilkupüüdva ja dekoratiivse võrgukujunduse välja mitme kuu jooksul keeruka arvutimodelleerimise abil.

OHUTUSSÜSTEEM LEXUS SAFETY SYSTEM+ A

Selleks et tagada veelgi parem kaitse, pakub ohutussüsteem Lexus Safety System+ A uusi funktsioone lisaks ohutussüsteemi Lexus Safety System+ funktsioonidele, sealhulgas täiustatud kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäijate tuvastamise funktsiooni ja aktiivse roolimisabiga, eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem ja Lexus CoDrive.

DÜNAAMILINE RADARIGA KIIRUSHOIDIK

Pingevabama sõidu huvides hoiab dünaamiline radariga kiirushoidik LS-i ja eesliikuva sõiduki vahel kindlaksmääratud pikivahet, isegi kui selle sõiduki kiirus vaheldub. Roolile on paigutatud lülitid, mis võimaldavad juhtida süsteemi ilma käsi roolilt tõstmata.

TÄIUSTATUD SÕIDURAJAL PÜSIMISE ABISÜSTEEM

Täiustatud sõidurajal püsimise abisüsteem (A-LKA) jälgib esiklaasil oleva kaamera abil sinu asendit sõidurajal. Kui hakkad sõidurajalt välja kalduma, aktiveerib A-LKA hoiatusmärguande ning korrigeerib veidi rooli.

KOHANDUVATE KAUGTULEDE SÜSTEEM

Pimedal ajal tuvastab maailmas esimene omataoline kohanduvate kaugtulede süsteem vastutulevad sõidukid ja lülitab kaugtuled ümber, vähendades teiste juhtide kogemata pimestamise võimalust ja lastes sul keskenduda teele.

TAGANT RISTSUUNAS LÄHENEVA SÕIDUKI HOIATUS JA PIDURDAMINE

Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem tuvastab tagurdamisel sõiduki ümbrusse jäävad takistused, sõidukid ja jalakäijad. Vajaduse korral aktiveerib süsteem kesksel ekraanil ja küljepeeglitel ohutuled ning helisignaali. See rakendab kokkupõrke vältimiseks isegi veojõukontrolli ja pidurduskontrolli.

PIMEALA MONITOR

LS-i tagumisele kaitserauale paigaldatud radarseadmed tuvastavad sõidukid, mis sisenevad kõrvalrajalt küljepeeglitest nähtamatule alale. Kui annad sõiduraja vahetusest suunatulega märku ja pimealale siseneb sõiduk, teavitab sind sellest küljepeeglil süttiv ohutuli.

TAGUMISED LED-LIITTULED

LS-i tagumised LED-liittuled annavad autole hetkega äratuntava iseloomuliku valguse koos kristallisarnase pilkupüüdva valgusefektiga.

KÄTE ABITA KASUTATAV ELEKTRILINE PAKIRUUMILUUK

Peale- ja mahalaadimise hõlbustamiseks pakutakse LS-ile ka käte abita kasutatavat elektrilist pakiruumiluuki. Kui nutivõti on kaasas, saab seda hõlpsalt avada ja sulgeda jalaga põrkeraua all oleva anduri käivitamise teel.

20-TOLLISED SEPISTATUD VALUVELJED

Lisavarustusse kuuluvate valuvelgede pind on täielikult poleeritud ja kümne kodaraga kujundus väljendab auto sportlikkust, aidates samal ajal vähendada selle kaalu.

LS galerii

Iga pilt jutustab oma loo. Siit saab alguse sinu teekond Lexuse hämmastava kujunduse, meisterlikkuse ja laitmatu viimistlusega tutvumiseks.

Tutvu Lexuse sõitjateruumi ainulaadsete omaduste ja laitmatu viimistlusega.
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Esita kahjuteade
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Jälgi meie tegemisi:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Esita kahjuteade
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt