RX

LUKSUSLIK LINNAMAASTUR

Lexuse uhiuus RX on julge disainiga luksuslinnamaastur, mis köidab pilku ja millega oled alati teistest sammu võrra ees.

Lexuse uus RX on julge disainiga luksuslinnamaastur, mis köidab pilku ja millega oled alati teistest sammu võrra ees. Iga nurga alt elektrijõudu ja sihikindlust kiirgava sõiduki sees on juhikeskne Tazuna juhikoht ning lisavarustuses nahavaba viimistlus. Kui soovid erakordset sõiduelamust, tule proovisõidule uue RX 450h+ pistikhübriidi, RX 500h turbohübriidi või RX 350h iselaadiva hübriidiga ja Sa saad aru, mida me silmas peame.

Hind alates: 76 000 €

KOGEMUS ÜTLEB KÕIK

Luksuslik linnamaastur.

 

RX 360° vaade Komplekteeri oma RX

 • RX 450h+

 • RX 500h

 • RX 350h

 • Proaktiivne sõiduabi koos aktiivse roolimisabiga

 • BladeScan®-i kohanduvate kaugtulede süsteem

 • 12 SRS-turvapatja

 • Tazuna juhikoht / nahavaba polsterdus

 • Meeleoluvalguse valija

 • Ülilai 10-tolline tuuleklaasinäidik

SÕIDUOMADUSED

ERITI TUGEV PLATVORM

Uus RX on ehitatud meie GA-K platvormile, mille teljevahet on pikendatud ning millele on jäikuse parandamiseks lisatud ristelemente ja jäikusvardaid. See lisatugevus on võimaldanud Lexuse inseneridel vedrustust täpsemalt häälestada ja tänu sellele pakkuda mugavamaid sõiduelamusi. Uus platvorm on 90 kg kergem ja madalama raskuskeskmega. Teljevahet on pikendatud 60 mm, kuid üldpikkus on  jäänud samaks. See-eest on lengerdus väiksem, rööbe laiem ja rattad suuremad, tänu millele on sõiduki hoiak ja haarduvus kindlamad.

SÕIDUOMADUSED

DIRECT4 / E-FOURI VÕIMSUSJUHTIMINE

RX 500h jõujaotust juhib Lexuse eksklusiivne veojõukontrollisüsteem DIRECT4. See tasakaalustab igasuguses sõiduolukorras pidevalt esi- ja tagatelje võimsust ja pöördemomenti ning teeb seda täpsemalt, kui ükski mehaaniline süsteem kunagi suudaks. DIRECT4 võimaldab teed ja rooliratast paremini tunnetada ning tagab suurel kiirusel parema juhitavuse ja suurepärase sõidudünaamika. Uutel mudelitel RX 350h ja RX 450h+ pakutavat elektrilist nelikveosüsteemi E-FOUR on täiendatud nii, et 40 kW tagumine elektrimootor on alati töös ja võimaldab suuremat pöördemomenti ning paremat haarduvust.

SÕIDUOMADUSED

KOHANDUVA JÄIKUSEGA VEDRUSTUS*

RX-i uus mitmikhoovaga tagavedrustus parandab märgatavalt sõiduomadusi, tagab esmaklassilise külgmise stabiilsuse ja vähendab vedrustuse takistust. Taludes suuremat pöördemomenti, vähendab see ka tuntavalt müra, vibratsiooni ja jäikust. Kohanduva jäikusega vedrustus (AVS) on häälestatud sõiduomaduste ja juhitavuse parandamisele kiiretes kurvides ning juhib vedrustusjõudu kõigil neljal rattal.

* Saadaval ainult mudelil RX 500h ning mudelite RX 450h+ ja RX 350h varustustasemel Luxury.

OHUTUS

LEXUSE KOLMANDA PÕLVKONNA OHUTUSSÜSTEEM SAFETY SYSTEM+

Uhiuues RX-is on kasutusel kolmanda põlvkonna ohutussüsteem Lexus Safety System+, mis sisaldab aktiivseid ohutus- ja juhiabisüsteeme, ning täiustatud ja lisafunktsioonid, mis parandavad ohutust. Nende hulgas on proaktiivne sõiduabi koos rooliabi ja uue juhimonitoriga, mis jälgib juhi väsimuse ja tähelepanu hajumise märke. Lisaks määrab ennetav sõiduabi Proactive Driving Assist esikaamera abil kurvi nurga ja reguleerib kurvile lähenedes roolimisjõudu.

OHUTUS

KOKKUPÕRKE ENNETUSSÜSTEEM

Lisaks mootorratturite tuvastamisele päevasel ajal võimaldab Lexuse kokkupõrke ennetussüsteem avariisid veel paremini vältida, näiteks vasak-/parempöörete tegemisel ettesõitmise korral. Samuti tuvastab see ristmikul pööramisel, kas on ohtu kokku põrgata vastutulevate sõidukite või teed ületavate jalakäijatega. Kokkupõrke vältimise võimet täiustab ohuolukordade roolimisabi Emergency Steering Assist.

OHUTUS

DÜNAAMILINE RADARIGA KIIRUSHOIDIK

Süsteem kasutab eessõitva sõiduki tuvastamiseks ja sobiva pikivahe hoidmiseks millimeeterlaine radarit ja kaamerat. Kui eessõitev sõiduk peatub, peatub ka RX. Kui eesolev sõiduk hakkab uuesti liikuma, liigud ka Sina. Kiirushoidik tunneb kiiresti ära ettereastuva sõiduki ja järgib koos sõiduraja hoidmise abisüsteemiga Lane Trace Assist kurvides loomulikku sõidujoont. Dünaamiline radariga kiirushoidik ennetab ka välimisel sõidurajal liikuvale aeglasemale sõidukile otsasõitmist.

JULGE DISAIN

UUED VALUVELJED

Varustustasemele Luxury mõeldud silmatorkava metallikviimistlusega 20 kodaraga 21-tolline ratas annab uuele RX-ile ainulaadse välimuse.

JULGE DISAIN

VOOLUJOONELINE KERE / ISELOOMULIK RADIAATORIVÕRE / KOLME LED-LAMBIGA TULED

Elektrifitseerimisega võtsid meie disainerid vastu väljakutse disainida uusimale RX-ile uus, voolujooneline kere. Iseloomulik radiaatorivõre on nüüd paremini auto esiosaga integreeritud ning rõhutab elektrifitseeritud võimsuse tunnetust ja madalat raskuskeset. Kompaktsemad ja kitsamad esituled, õhuvõtuavad ja laiem rööbe (15 mm) rõhutavad stabiilset ning jõulist ilmet. Kolme projektoriga LED-esituled on voolujoonelisemad, teravamad ja horisontaalsemad ning koos automaatsete kaugtulede süsteemiga BladeScan® Adaptive High-Beam System (AHS) mõjuvad need oma läbimõeldud disainiga väga pilkupüüdvalt.

JULGE DISAIN

LEXUSELE ISELOOMULIKU KUJUNDUSEGA TAGAOSA / ELEKTRIAJAMIGA TAGALUUK

Auto tagaosas ulatub silmatorkava L-kujulise disainiga Lexuse tunnustuli üle kogu uusima RX-i laiuse. Ühe joonena kulgev tagatuli rõhutab auto iseloomulikku kuju, samas muudab laiem (65 mm) rööbe hoiaku ja teel kohaloleku veel jõulisemaks. LEXUSE moodne ja lihtsalt äratuntav uus logo asub tagaluugi keskel. Et pakiruumi oleks võimalikult mugav kasutada, saab selle erakordselt kiire ja hea reageerimisvõimega tagaluugi avada puldiga, mis on eriti hea siis, kui käed on ostukotte täis. Kui Sul on võti taskus, viibuta lihtsalt luugi avamiseks jalga tagumise põrkeraua all.

UUENDUSLIK TEHNOLOOGIA

MARK LEVINSONI 21 KÕLARIGA HELISÜSTEEM*

RX-i peaaegu vaikne salong on uue, 21 kõlariga helisüsteemi Mark Levinson Premium Surround Sound heli jaoks ideaalne. Alates varustustasemest Standard on see meie helisüsteemipartneri välja töötatud eksklusiivne süsteem kohandatud auto sõitjateruumi ehitusele. Ainulaadset 7,1 kanaliga kodukinoelamust pakkuv uus 3D-heliga Mark Levinson Surround System and Quantum Logic Immersion analüüsib ClariFi abil tihendatud müraallikat ja täiendab kaotatud andmeid erakordse helikvaliteedi saavutamiseks. Pagasiruumis paiknev 22 cm bassikõlar tekitab veel rikkalikuma ning võimsama heli kui kontserdisaalis, väljendades elavalt originaalmuusika atmosfääri ja kontuure.

* Saadaval ainult mudelil RX 500h ning mudelite RX 450h+ ja RX 350h varustustasemel Luxury.

UUENDUSLIK TEHNOLOOGIA

DIGITAALNE PANORAAMVAATEMONITOR

Selleks et kitsastes kohtades oleks lihtsam sõita, loob digitaalne panoraamvaatemonitor auto ümbrusest reaalajas 360° vaate ja auto alt eelsalvestatud vaate. Samuti loob see Sinu RX-ist virtuaalse 3D-pildi ülaltvaates koos ekraanil kuvatavate juhistega, mis aitavad kitsastes kohtades manööverdada ja võimaldavad kasutada järgmisi funktsioone:

 • Külgvaade võimaldab kitsastel teedel vaadata küljekaugust teisest autost.
 • Kurvivaade aitab vältida kurvis vastu äärekivi sõitmist.
 • Eest ristsuunas läheneva sõiduki eest hoiatamise süsteem annab märku eest ja küljelt lähenevatest sõidukitest ja takistustest.
 • Kokkupõrke ennetussüsteem ja parkimise pidurdussüsteem hoiatab võimaliku kokkupõrke eest ning ka ennetab seda aktiivselt.
 • RX-i altvaade aitab sõita konarlikul teel.
UUENDUSLIK TEHNOLOOGIA

OHUTU VÄLJUMISE ABI SAFE EXIT ASSIST

RX-i elektrooniline sisenemis- ja väljumissüsteem e-Latch on seotud auto pimeala monitoriga. Eriline ohutu väljumise abi funktsioon aitab vältida ukse avamist, kui tagant läheneb auto või jalgrattur. Lexuse hinnangul aitab see süsteem ära hoida üle 95% ukse avamisest tingitud õnnetustest.

RX-i GALERII

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Lexuse edasimüüjaga.

Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Esita kahjuteade
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Jälgi meie tegemisi:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Esita kahjuteade
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt