UX 300e

UUS TÄISELEKTRILINE LINNAMAASTUR

Lexuse esimene täiselektriline UX 300e on suurepärase juhitavuse ning kiirendusega premium-klassi elektriauto, mis lubab ühe laadimisega sõita kuni 300 km (WLTP). UX 300e-l on kümneaastane veojõuaku garantii ning hinnas sisalduvad hooldused kuni viieks aastaks või kuni 100 000 km täitumiseni.

Varustatud kõrgtasemel elektrimootoriga, mille võimsus on 150 kW (204 DIN hp) ja pöördemoment 300 Nm.
Kiirendus 0-100 km/h: 7.5
Suurim võimsus (DIN hj / p/min): 204
Hind alates: 52 900 €

TUTVU ELEKTRILISE UX 300e-ga

Vajutades "Start" nuppu ja hoides käes meisterlikult valmistatud rooli, hakkab Sinu ees lahti kooruma Lexuse elektriauto unikaalne iseloom. UX 300e on hea kiirenduse ja juhitavusega stiilne linnaauto, mida nüüd täiendab ka kõrgel tasemel elektrimootor võimsusega 150 kW (204 DIN hp) ja pöördemomendiga 300 Nm.

 

Komplekteeri enda UX EV

  • ELEKTRIMOOTOR

  • EV JÕUDLUS

  • AKU VASTUPIDAVUS

  • TAKASHI WATANABE, UX-i PEAINSENER

  • JAAPANI DISAINIGA, KOHANEMISVÕIMELINE JA VÄLE

Lexus UX 300e

MURRANGULINE ÜHENDUVUS

Uus Lexus Linki äpp muudab UX 300e ühendatud autoks ja toetab kogu "Lexus Electrified" kogemust. Intuitiivne äpp võimaldab mitmesuguseid EV-teenuseid, näiteks laadimise ja konditsioneeri kaugjuhtimist, samuti laadimisjaama leidmist.

Lexus UX 300e

JULGE DISAIN

Üleminekuga tähelepanuväärsest Lexuse signatuursest iluvõrest sportliku silueti ja 17-tolliste aerodünaamiliste ventileerivate valuvelgedeni, annab UX 300e elektriautode liikuvusele uue lähenemise. Sisemus keskendub juhile ja tekitab avatud, kuid samas turvalise tunde. Luksuslik salong on inspireeritud Jaapani arhitektuurikontseptsioonist "engawa", kus piirid sisemise ja välimise vahel on kokku sulandunud ühtseks tervikuks.

Lexus UX 300e

TAKUMI MEISTERLIKKUS

Maailmaklassilise kvaliteedi tagamiseks on UX 300e ehitatud meie auhinnatud Kyushu tehases koos meie teiste elektrisõidukitega, mille tootmist jälgivad Takumi käsitöömeistrid. Iga detaili juures on oluline täpsus, mida on näha nii ilusate käsitsi tehtud värvitööde puhul, elektrimootori seadmestikes kui ka nahkistmetel, mis on inspireeritud traditsioonilisest Jaapani teppimistehnikast Sashiko. Enne auto müüki läbib iga UX 300e põhjaliku kontrolli.

Lexus UX 300e

EV JÕUDLUS

Uue UX 300e-ga saad nautida nii kiirust kui ka väga täpset juhtimist. Enesekindlust loob auto madal raskuskese, mis on kombineeritud tugevdatud kere ja vastupidava akuga. Selleks, et seadistada EV vastavalt enda tujule, kasuta Drive Mode Select funktsiooni võimalusi ja vali oma lemmik sõidustiil.

Lexus UX 300e

AKU TEHNOLOOGIA

UX 300e liitiumioonaku lubab ühe laadimisega sõita kuni 300 km (WLTP). Aku välja töötamisel on toetutud kogemusele, mille najal on alates 2004. aastast ehitatud üle 1,6 miljoni elektrifitseeritud iselaadiva hübriidi. Lisaks tähendab selline elektrisõidukite arendamise pikaajaline kogemus, et Lexuse kõrgtehnoloogiaid nagu jõujuhtimisseade, akujuhtimissüsteem ja elektrimootor on testitud ja katsetatud mitme miljoni kilomeetri jagu.

Lexus UX 300e

SUJUV ÜHENDUVUS

Samal ajal, kui 13 kõlariga Mark Levinsoni helisüsteem loob kontserdiruumi väärilise heli, lubab UX 300e puuteekraan Sul juhtida 10,3-tollist Lexuse navigatsioonisüsteemi ja Lexus Link ühendatud teenuste rakendust. Lexus Link pakub praktilisi elektriauto funktsioone nagu kauglaadimine, kaugjuhtimisega kliimaseade ja laadimisjaama leidja juhuks, kui pead oma UX 300e laadima panema.

Lexus UX 300e

TÄIUSTATUD TURVALISUS

UX 300e-s on olemas kõige uuem Lexus Safety System +, mis hõlmab kokkupõrke ennetussüsteemi; autonoomset sõiduraja hoidjat, mis aitab Sul kursil püsida; kohanduvat kaugtulede süsteemi, mis aitab öösel autojuhtidel jalakäijaid ja liiklusmärke tuvastada; liiklusmärkide tuvastajat ja kohanduvat kiirushoidikut.

UX 300e GALERII

Sisene mugavuse ja meisterlikkuse maailma. Käsitsi õmmeldud nahast detailid, soojendusega nahkistmed ja kvaliteetne viimistlus.

Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Esita kahjuteade
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Jälgi meie tegemisi:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Esita kahjuteade
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...