UX

KOMPAKTNE LINNAMAASTUR

Tervita meie uut väikest linnamaasturit.

UX 200 on varustatud võimsa 171-hobujõulise kaheliitrise turbo-bensiinimootoriga ning koheselt reageeriva 6-käigulise automaatkäigukastiga.
Kiirendus 0-100 km/h: 8.5
CO2 kombineeritud, g/km: 120
Kombineeritud kütusekulu (l/100 km): 5.3
Suurim võimsus (DIN hj / p/min): 178
Hind alates: 43 500 €

EES ON OOTAMAS UUS HORISONT

Kompaktne linnamaastur Lexus UX avalikustatakse 2018. aasta Genfi autonäitusel. Linnamaasturitest inspireeritud julge disaini ja luukpärasarnase erksa juhitavusega UX esindab värsket arusaama luksuslikust linnaelust.

 

Komplekteeri enda UX

  • LINNAMAASTURI STIIL

  • LAI VAATEVÄLI

  • LUUKPÄRASARNANE JUHITAVUS

  • LUKSUSLIK SALONG

  • ISELAADIV HÜBRIID

  • 2,0-LIITRINE BENSIINIMOOTOR

  • HÜBRIID VÕI BENSIIN

Lexus UX

PALJU ROHKEM KUI TAVAPÄRANE LINNAMAASTUR

Lexuse uue linnamaasturi UX eesmärk on olla parem kõigest varasemast ning selles on kõrvutatud julge linnadisain ja eksimatu jõud. Külgedel on näha puhtad ja dünaamilised jooned.

 

Ees avaldub silmapaistva ja eripärase iluvõre kärge meenutav muster, mis muudab Lexuse keskel asetsevast logost väljapoole liikudes järk-järgult kuju. Kolme LED-lambiga esitulesid rikastavad nooleotsakujulised päevatuled.

 

UX-i disainimeeskond tegi uuenduslikke viise otsides mitu aerodünaamilist läbimurret. Nende hulka kuulub tagumistel LED-liittuledel olev uim, mis aitab stabiliseerida sõidukit külgtuule korral, ja astmelised rattakoopaliistud, mis parandavad kurvides juhitavust.

Lexus UX

NAUTIGE JAAPANI MEISTERLIKKUST JA DISAINI

Lexuse uue linnamaasturi UX kujundamisel oli meie loomingulise meeskonna eesmärk kõrvaldada tavapärased piirid sise- ja välisdisaini vahel.

 

See on saavutatud juhiistmel, kus istudes tundub, nagu näidikupaneel jätkuks läbi esiklaasi kapotil. See nutikas efekt annab juhile sõiduki suurusest parema ülevaate, mis teeb koos suurepärase ettepoole nähtavusega linnas manööverdamise lihtsamaks.

 

Tunnetust annab edasi ka takumi meistrite loodud sashiko stiilis nahkpolstriõmblus, mida kasutatakse judo ja kendo riietuse tugevdamiseks. Lisaks sisaldab üks UX-i viimistluse valikutest shōji lükanduste peent paberimustrit, mida võib tihti näha Jaapani kodudes.

Lexus UX

UUED VIISID EDASI LIIKUMISEKS JA KAITSMISEKS

UX-ile ehitati täiesti uus šassii ja vedrustus ning sõiduki jäik kere ja madal raskuskese teevad selle vilkaks ning rõõmupakkuvaks linnamaasturiks. Saadaval on kaks täiustatud jõuseadet: mudeli UX 250h iselaadiv hübriid, mis on säästlik ja saadaval ka nelikveolisena, või mudeli UX 200 elav bensiinimootor.

 

Sõidukid on varustatud mitmesuguste uuenduslike tehnoloogiatega, nagu panoraamvaatemonitor ja tippklassi Mark Levinson®-i Premium Surroundi helisüsteem ning kõigi UX-i mudelite standardvarustusse kuulub Lexus Safety System+. Viimase juurde kuuluvad kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga; sõidurajal püsimise abisüsteem ja sõiduraja jälgimise abisüsteem, mis aitavad hoida õiget kurssi; kohanduvad kaugtuled, mis parandavad öisel ajal nähtavust; ning dünaamiline kiirushoidik, mis reguleerib sõidukiirust eespool liikuva sõiduki kiiruse järgi.

UX galerii

Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Esita kahjuteade
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Jälgi meie tegemisi:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Esita kahjuteade
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt