NX-i DISAINIFILOSOOFIA

Uus Lexus NX tähistab sõidukite väljanägemise uut arenguetappi, kuid jääb seejuures truuks põhifilosoofiale, kus esikohal on esmaklassiline disain ja tehnoloogia. Originaalse NX-i üldmulje jääb alles, kuid disaini on täiustatud küpsema väljanägemise suunas. Auto meeliköitva välimuse taga peitub funktsionaalsus, mis tagab Lexusele iseloomuliku sõidustiili: mugava ja stabiilse roolimise ning suurepärase kiirendus- ja pidurdusvõime.

 

 

 
LEXUS NX-i DISAINIFILOSOOFIA

JULGE LÄHENEMINE

Uus Lexus NX ei jäta kedagi külmaks. Tihedam ja kompaktsem iluvõre rõhutab auto dünaamilisust ning sihvakad U-kujulised komponendid on vormitud veelgi intrigeerivama iluvõre jaoks. Peene käsitööna valminud L-kujulised päevasõidutuled koos Bi-Beam LED-seadmega annavad julge ja samas lihtsa välimuse. Sõiduki eripära rõhutab ka 3-projektoriliste ja neljakordsete LED-esilaternate must ümbris.

LEXUS NX-i DISAINIFILOSOOFIA

SILMAPAISTVAD OMADUSED

Üheosalise kombineeritud tagatule disain pole mitte ainult pilkupüüdev, vaid ka aerodünaamiliselt tõhus. Tule sisse integreeritud "uimed" vähendavad õhurõhu muutusi ja aitavad muuta sõitmist stabiilsemaks. Tagaosa viimistlus ja põrkeraua sügavus toovad esile sportliku välimuse.

 
 
LEXUS NX-i DISAINIFILOSOOFIA

JULGE DISAIN

Kontrastsed elemendid rõhutavad sõiduki eriilmelisust. Oskuslikult vormitud ja piklik sportauto-sarnane kapott tagab, et sportlikust uuest Lexus NX-ist kumab tema eelkäija iseloomu. Selles silmatorkava välimusega sõidukis tunned end enesekindlalt nii pargituna kui ka sõiduteel.

LEXUS NX-i DISAINIFILOSOOFIA

ÜHENDUSES TEEGA

Laienenud rattakoopad mahutavad suuremaid rehve, mille läbimõõduks on kuni 20 tolli. Kroomitud must peegelviimistlus ja suure jõudlusega 10 kodaraga disain loovad linnaliku ja väljapeetud välimuse.

 
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Esita kahjuteade
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Jälgi meie tegemisi:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Esita kahjuteade
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt