JÄRGMISE PÕLVKONNA VÕIMEKUS

Uus Lexus NX sisaldab erinevaid nutikaid funktsioone, sh täiustatud pilves navigeerimist läbi auto andmeside mooduli (DCM). See võimaldab reaalajas infot teekonna ja liikluse kohta, kasutamata mobiili andmemahtu, ning seda on sama lihtne kasutada kui näiteks tahvelarvutit. Nelja-aastane pakett platvormi kasutamiseks sisaldub ostetud sõiduki hinnas.

 

 

 
TEHNOLOOGIA SINU LÄHEDAL

TÕELISELT SUUR MEEDIAEKRAAN

Lexus Link Connecti standardsüsteem kasutab 9,8-tollist pimestamisvastast puuteekraani koos lisanuppudega kõige sagedamini kasutatavate funktsioonide jaoks. Lexus Link Pro süsteem kasutab aga uut 14-tollist ekraani, mis on oma klassi üks suurimaid. Selle kõrglahutusega ekraani graafika on kuvatud selgelt mis iganes valgusega ning multimeediasüsteemi protsessor (CPU) on varasemaga võrreldes 3,6 korda kiirem. Mugavalt käepärane ekraan võimaldab ekraanijaotust, kus üheaegselt saab kuvada infot näiteks nii navigatsiooni, heli- kui ka kliimasüsteemi kohta.

TEHNOLOOGIA SINU LÄHEDAL

LEXUS LINK ÄPP

Lexus Linki äpp tagab uutmoodi ühenduvuse ning ligipääsu erinevatele teenustele ja funktsioonidele. Nutikad funktsioonid aitavad Sul leida kohalikud laadimispunktid ja parkimiskoha, samuti lukustada ja avada autot kaugjuhtimise teel, reguleerida salongi temperatuuri või isegi parandada oma sõidustiili.

 
 
TEHNOLOOGIA SINU LÄHEDAL

OLE KURSIS

Uus Lexus NX on nutikam kui kunagi varem. Sellel on pilves navigeerimine, Lexuse uue põlvkonna multimeediasüsteem, mis varasemaga võrreldes märksa kiirem ja lihtsamini kasutatav, ning Over The Air (OTA) kõige värskemad uuendused.

TEHNOLOOGIA SINU LÄHEDAL

SILMAD TEEL

Uue Lexusega on Sul võimalik kuvada sõiduki andmed otse esiklaasile. Suur 10-tolline esiklaasinäidik võimaldab vaadata andmeid navigatsiooni, ohutusfunktsioonide, heliseadistuse ja sõiduki kohta mugavalt ilma pilku teepealt pööramata. 7-tolline värviline TFT (Thin Film Transistor) ekraan on integreeritud peamistesse juhtimisseadmetesse ja hoiab Sind kursis kõige olulisema infoga, sh edastab navigeerimisjuhiseid ja hoiatusi liiklusohtlikest olukordadest.

 
 
TEHNOLOOGIA SINU LÄHEDAL

HÄÄLKÄSKLUSED

Käed-vabad juhtimine pole kunagi olnud nii lihtne, sest Lexus NX on varustatud uusima "Hey Lexus" abisüsteemiga. AI ja pilvesüsteem aitavad kaasa sellele, et juhil poleks vaja tähelepanu pöörata erinevatele nuppudele, vaid keskenduda eesolevale teele. Värskelt loodud süsteem mõistab tavapärast kõnekeelt ja öeldu konteksti, nt "I'm hungry" või "I'm cold". Lexuse digitaalne assistent võimaldab Sul käsi roolilt võtmata suhelda 100 erineval viisil.

TEHNOLOOGIA SINU LÄHEDAL

LAADIMISE AJAKAVA

Pistikhübriidi NX 450h+ omanikud saavad Lexus Linki rakenduse abil jälgida laadimise kulgemist, ajastamist ja seadeid. See loob ideaalse võimaluse laadida oma autot aegadel, mil elektritariifid on kõige madalamad.

 
 
TEHNOLOOGIA SINU LÄHEDAL

TÄISLAETUD AKU

Mobiiltelefoni juhtmevaba laadimine on nüüdsest 50% kiirem kui varem ning olemas on ka juhtmevaba nutitelefoni integreerimine Apple CarPlay kasutajatele. Android Auto kasutamiseks on olemas ka juhtmega ühendus.

TEHNOLOOGIA SINU LÄHEDAL

KAUGJUHTIMISE LIHTSUS

Lexus Link võimaldab Sul autot lukustada ja lukust avada. Sul on ühtlasi võimalik reguleerida distantsilt temperatuuri, et eelsoojendada või jahutada sõiduki salongi enne oma teekonda – funktsioon, mis tuleb kaasa uue NX-i standardvarustuses.

 
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Esita kahjuteade
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Jälgi meie tegemisi:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Esita kahjuteade
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt