Lexus Relax

 

Lexus Relax garantii algab Lexuse esinduses tehtud regulaarse hooldusega ja see kestab 1 aasta või kuni 15000 km läbimiseni, kumb täitub enne. Jätkates iga-aastaste korraliste hooldustega Lexuse esinduses saab Relax garantiid pikendada kuni auto 10-aastaseks saamiseni või kuni 185 000 kilomeetri läbimiseni.

 

VAATA GARANTII TINGIMUSI  BRONEERI HOOLDUS

 

LEXUS RELAX ANNAB SU UUELE VÕI KASUTATUD LEXUSELE KUNI 10 AASTASE GARANTII NING TAGAB MEELERAHU PIKKADEKS AASTATEKS

 

 

LEXUS RELAX – TÄIELIK MEELERAHU

 • Lexus Relax on 10-aastane garantii uutele ja kasutatud Lexuse sõidukitele.
 • Lexus Relax garantii algab Lexuse esinduses tehtud regulaarse hooldusega ja see kestab kuni 12 kuud või  kuni 15 000 km läbimiseni, kumb täitub enne. Korrates regulaarhooldust igal aastal või iga järgneva 15 000 km läbimisel, saab Relax garantiid pikendada kuni auto 10-aastaseks saamiseni või kuni 185 000 kilomeetri läbimiseni.
 • Lexus Relax aitab hoida Sinu auto järelturuväärtust.
 • Kõik Lexus Relax garantiiga seotud hooldus- ja garantiitööd on teostatud Lexuse esindustes, Lexuse originaalosadega, sertifitseeritud Lexuse tehnikute poolt ning vastavalt tootja poolt seatud kõrgetele standarditele.
 • Lexus Relax garantii aktiveerub ka välismaalt sisse toodud kasutatud autodele.
 • Lexus Relax garantiid saab Lexuse esinduses tehtava hooldusega käivitada ka siis, kui viimati tehtud hoolduse aeg on fikseerimata.

 

GARANTII KUNI 10-AASTAKS VÕI KUNI 185 000 KM TÄITUMISENI

 

VAATA GARANTII TINGIMUSI  BRONEERI HOOLDUS

 

 

 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

 • Kas tootja garantii on sama, mis Lexus Relax garantii?

  Ei. Lexus pakub 3-aastast (või 100 000 km) tootja garantiid ja 3-aastane 24/7 maanteeabi igale uuele autole. Lexus Relax pakub garantiid 1 aastaks või 15 000 km täitumiseni tingimustel, mis on kirjas Lexus Relax garantii tingimuste brošüüris.

   

  Siiski, Lexus Relax garantii on Lexus sõidukite lisagarantii, mis hakkab kehtima pärast ametlikus Lexus remonditöökojas tehtud korralist hooldust, kui 3-aastane tootja garantii on lõppenud või sõiduki läbisõit on üle 100 000 kilomeetri.

 • Kuidas hakkab Lexus Relax garantii kehtima?

  Kui Sinu Lexus vastab kõikidele Lexus Relax garantii brošüüris kirjeldatud tingimustele, siis hakkab Lexus Relax garantii kehtima automaatselt pärast ametlikus Lexus remonditöökojas tehtud korralist hooldust.

 • Mida katab Lexus Relax garantii?

  Lexus Relax garantii tingimused erinevad mõneti Lexuse tootja garantii tingimustest. Kõigi tingimustega saad tutvuda siin.

 • Ostsin äsja kasutatud Lexuse, millel kehtib veel tootjagarantii. Kas see asendatakse Lexus Relax garantiiga? Kui jah, siis millal?

  Lexus Relax garantii hakkab kehtima, kui sõidukil on läbi saanud 3-aastane / 100 000 km tootjagarantii ja sõiduk on läbinud korralise hoolduse ametlikus Lexus remonditöökojas.

 • Ostsin hiljuti Lexuse edasimüüja juurest Lexus Approved kasutatud auto. Millal hakkab Lexus Relax garantii kehtima?

  Kõikidele Lexus Select kasutatud autodele kehtib 24-kuuline garantii. Lexus Relax garantii hakkab kehtima niipea kui eelmine garantii lõppeb ja kui sõiduk on läbinud korralise hoolduse ametlikus Lexuse remonditöökojas.

 • Ostsin juurde Lexus Extracare’i garantii. Kas ma saan selle vahetada Lexus Relax garantii vastu?

  Ei. Lexus Extracare’i ei saa asendada Lexus Relax garantiiga. Olemasolev garantii kehtib kuni Extracare’i lepinguperioodi lõppemiseni. See asendatakse automaatselt Lexus Relax garantiiga, kui Lexus Extracare lõppeb ning sõiduk läbib korralise hoolduse ja vastab Lexus Relax garantii tingimustele.

 • Kas saan sõidukile eraldi osta Lexus Relax garantii?

  Ei. Lexus Relax garantii hakkab kehtima automaatselt, kui Sinu Lexus läbib korralise hoolduse ametlikus Lexuse remonditöökojas ning sõiduk vastab kõigile tingimustele, mis on kirjas Lexus Relax garantii tingimustes.

 • Kas Lexus Relax garantii kehtib ka ettevõtte autopargile ja tarbesõidukitele?

  Jah, Lexus Relax kehtib kõigile Lexuse mudelitele, mis on toodetud Euroopa turule.

 • Kas veojõuakut on vaja eraldi kontrollida, et pikendada Lexuse hübriidi veojõuaku garantiid, või katab selle Lexus Relax?

  Lexus Relax garantii ei hõlma hübriidi veojõuaku garantiid. Veojõuaku garantii kehtima hakkamiseks / pikendamiseks tuleb läbida eraldi hübriidi veojõuaku kontroll.

 • Kas mulle saadetakse teavitus, kui minu sõidukil hakkab Lexus Relax garantii kehtima?

  Ei. Lexus Relax garantii hakkab kehtima automaatselt, kui Sinu Lexus läbib korralise hoolduse ametlikus Lexuse remonditöökojas ning sõiduk vastab kõigele, mis on kirjas Lexus Relax garantii tingimustes.

 • Kas Lexus Relax garantii jääb kehtima, kui ma kolin teise linna või riiki?

  Enamasti, aga esineb mõningaid erandeid. Lexus Relax garantii kehtivuse kohta välismaal leiad infot Lexus Relax garantii tingimustest, mida saad lugeda siit.

 • Kui sõiduk on näiteks 9 aastat ja 364 päeva vana korralise hoolduse läbimisel – kas siis Lexus Relax garantii hakkab kehtima järgmisel päeval või lõppeb üldse?

  Lexus Relax garantii hakkab kehtima iga kord, kui Sinu Lexus läbib korralise hoolduse ametlikus Lexuse remonditöökojas ning sõiduk vastab kõigile tingimustele. Sellel konkreetsel juhul saab sõiduk Lexus Relax garantii, mis kehtib 1 aasta või 15 000 km läbimiseni alates hoolduse läbimise päevast.

 • Kui ma müün oma sõiduki, kas Lexus Relax garantii kandub siis üle järgmisele omanikule?

  Muidugi. Kui müüd oma sõiduki, siis kehtivad kõik Lexus Relax garantii eelised ka uuele omanikule, kui ta viib sõiduki hooldustöödeks ametlikku Lexuse remonditöökotta.

 • Uutele ja Select kasutatud Lexustele kehtib maanteeabi. Kas Lexus Relax garantii hõlmab ka seda?

  Ei, Lexus Relax garantii ei sisalda maanteeabi.

 • Kas ainult Lexus hoolduse kasutamisel on veel eeliseid?

  Jah, peale Lexus Relax garantii pakuvad Lexuse edasimüüjad laia valikut eeliseid Sulle ja Sinu sõidukile.

   

  Alustuseks, kõiki töid teevad sertifitseeritud mehaanikud Lexuse originaalvaruosadega, mis vastavad rangeimatele kvaliteedistandarditele. See tagab Sinu Lexuse kaua kestva usaldusväärsuse ja mugavuse ning Sulle meelerahu – kõik, mida oma Lexus juures juba armastad.

   

  Lexuse hooldustöökodades on varustus, mille on heaks kiitnud tootja, ning mehaanikud läbivad pidevalt koolitusi uute tehnoloogiate, elektriliste jõuallikate, ohutus- ja juhiabide teemal. Lõpuks, meie hooldustöökodade hinnakujundus on alati läbipaistev ja taskukohane ning tänu sellele on välistatud negatiivsed üllatused.

Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Esita kahjuteade
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Jälgi meie tegemisi:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Esita kahjuteade
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt